Mozzarella Filone 

(dostępna również w wersji tartej) 


Baton : 2kg

Wiór worek: 2kg
Mozzarella Filone Caprese


Mozzarella Ovoletti 

Maleńkie kuleczki Mozzarelli Ovoletti to prawdziwe wyzwanie do stworzenia indywidualnych kompozycji smakowych. Idealnie wzbogaca tradycyjne sałatki, ale też otwiera drzwi fantazji kulinarnych. Świetnie komponuje się z wędlinami, rybami i warzywami.

Mozzarella EXTRA

To łakomy kąsek dla prawdziwych smakoszy. Niezwykle soczysta, miękka i delikatna wzbogaci każdy posiłek amatora zdrowej i smacznej kuchni, zachwyci lekką konsystencją i niepowtarzalnym smakiem świeżego mleka. W opakowaniu mieszczą się cztery kulki sera po 150g.
Mozzarella REGINA

Klasyczna mozzarella w tradycyjnym formacie 125g. Doskonała do spożycia na zimno w formie sałatki Caprese, lub w połączeniu z szynką parmeńską, pomidorem czy ziołami. Idealna również do lazanii, pizzy, zapiekanek, lub w formie panierowanej gorącej przystawki tzw. Mozzarella in carozza.
Mozzarella tipo Buffala

Do produkcji Mozzarelli Tipo Buffala wykorzystywane jest specjalnie wyselekcjonowane mleko z najlepszych hodowli. Dzięki najwyższej jakości surowca i specjalnej technologii produkcji mozzarella ta zachwyca delikatnym smakiem, cudowną miękkością i „rzeką mleka” wypływającą po jej rozkrojeniu. To prawdziwa uczta dla podniebienia prawdziwych smakoszy mozzarelli.